Flexibilné využívanie obnoviteľnej energie: Tepelné čerpadlo Logatherm WPLS.2

092016_wpls-2_1Využívajte obnoviteľné energie pre komfortné vykurovanie a prípravu teplej vody. Nevyčerpateľným zdrojom energie je napríklad vzduch. Pomocou nového tepelného čerpadla vzduch-voda Logatherm WPLS.2 sa odoberá energia zo vzduchu a premieňa sa na teplo

Systém pre všetky použitia

Nezávisle od toho, či ide o novostavbu, či rekonštruujete vaše vykurovacie zariadenie alebo chcete váš konvenčný kotol doplniť tepelným čerpadlom – naše nové tepelné čerpadlo Logatherm WPLS.2 je vhodné do rodinných domov pre menšie aj viacgeneračné rodinné domy.

Všetko prehľadne regulované

Tepelné čerpadlo Logatherm WPLS.2 ponúka v kombinácii s regulačným systémom Logamatic RC300 vysokú účinnosť a s doplňujúcim vybavením Logamatic web KM200 ho možno dokonca pripojiť na internet.

Výhoda systému

092016_wpls-2_2

V prípade potreby sa dá Logatherm WPLS.2 kombinovať s plynovým alebo olejovým vykurovacím kotlom ako aj obnoviteľnýmienergiami (fotovoltaika alebo biomasa). A je jedno, či chcete do vášho systému zapojiť silu slnka alebo chcete radšej zvoliť ako zdroj energie zvoliť drevo, vzduch, vodu alebo zem – s Buderusom máte všetko, čo potrebujete pre obnoviteľný komfort vykurovania.

Aktuálny katalóg zostáv s tepelnými čerpadlami.